KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11898238
*
nr 1189 8238
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, "Etat dormand", 28/135. Motivet: 23x30
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 juni 2018
kl 18:15:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/6 21:01:49
1
500 kr
10/6 14:21:04
2
700 kr
10/6 14:51:29
1
900 kr
10/6 20:33:20
3
1.200 kr
10/6 22:24:43
1
1.100 kr
10/6 22:24:43
3
1.200 kr (Budbetjänt)
10/6 22:25:19
1
1.300 kr
11/6 18:10:50
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lasse söderberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37
-
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12
*
Lasse Söderberg
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Läs om budbetjänten
nr 1189 8238
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, "Etat dormand", 28/135. Motivet: 23x30
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 juni 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/6 21:01:49 | 1 | 500 kr |
| 10/6 14:21:04 | 2 | 700 kr |
| 10/6 14:51:29 | 1 | 900 kr |
| 10/6 20:33:20 | 3 | 1.200 kr |
| 10/6 22:24:43 | 1 | 1.100 kr |
| 10/6 22:24:43 | 3 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 10/6 22:25:19 | 1 | 1.300 kr |
| 11/6 18:10:50 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lasse söderberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37 -
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12



